Przedstawiciele

Wybierz województwo

łódzkie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Adam Olczak Inseminator kutnowski olczakaga@wp.pl 669356107
Marcin Muras Inseminator łowicki 723938110
Milena Soból lek. weterynarii / Inseminator zduńskowolski milenasobol@gmail.com 601245829
Paweł Wojna Inseminator łódzki 508550356
Piotr Kaźmierczak lek. weterynarii / Inseminator łowicki 696420418
Piotr Zieliński Inseminator łęczycki piotrzielinski@onet.pl 513375457
Renata Andrzejczak Inseminator łęczycki andrzejczak1@vp.pl 665727258
Sławomir Kura Przedstawiciel Handlowy łódzki slawomir_kura@op.pl 606441410
Łukasz Michalak Inseminator lutomierski 888952229

wielkopolskie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Arkadiusz Przybył Przedstawiciel Handlowy poznański kisamen.arkadiusz@onet.pl 668409966
Bartosz Śpitalniak Inseminator jarociński bartek.spitalniak1@wp.pl 531450960
Grzegorz Towarek Inseminator średzki grzegorztowarek@o2.pl 601394046
Jonasz Glapiak Inseminator leszczyński jonasz.glapiak@wp.pl 785666308
Marek Tyczka Inseminator gnieźnieński mtyczka96@wp.pl 609472428
Mateusz Bochna Inseminator krotoszyński mateusz201po@interia.pl 726777510
Sławomir Pawlak Inseminator kłodawski 601410689
Sławomir Walenciak Inseminator śremski s.e.walenciak@wp.pl 604622194
Włodzimierz Baszyński Inseminator gostyński wlodek24@op.pl 503949035
Zbigniew Kin Inseminator słupecki kinsky@op.pl 782329092

dolnośląskie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Biuro świdnicki kisamen@onet.pl 784369625

kujawsko-pomorskie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Marcin Trzeciak Przedstawiciel Handlowy kosa409@gazeta.pl 606363053

opolskie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Mieczysław Michalski Przedstawiciel Handlowy brzeski mieczyslawmichalski@poczta.fm 602513533

warmińsko-mazurskie

Imię i nazwisko Stanowisko Powiat Email Telefon
Łucja Gothszalk Przedstawiciel Handlowy olsztyński lucja_gothszalk@op.pl 602172223

Copyright © Kisamen, wszelkie prawa zastrzeżone

web design: www.corsario.pl