OUTLAW ...... Pokazał się w Gorinchem!

Podczas listopadowej wystawy hodowlanej Rundvee & Mechanisatie Vakdagen (RMV) w holenderskim Gorinchem stacja K.I.SAMEN zaprezentowała stawkę córek znakomitego buhaja Outlaw.

Outlaw

Peel Dijker OUTLAW (VG 88)

Jerudo x Canvas (VG 89) x Rubens (VG 87) x Ronald (EX 90) x Tops (VG 85) x Alpenrex x Triple Threat

aAa 516 432

Beta-kazeina A2A2

Obejrzyj: OUTLAW w ruchu!

OUTLAW, urodzony w lipcu 2010 roku, jest synem znanego buhaja Jerudo, a od strony matczynej posiada w rodowodzie świetną linię Peeldijker Liesje. Linia ta jest chętnie używana przez wiele stacji unasieniania, również stację K.I.SAMEN. Pochodzi z niej między innymi BURNSTYN - jego matką jest Liesje 640, która jest jednocześnie babką Outlawa. Grupa córek Burnstyna była prezentowana na wystawie w Gorinchem w 2012 roku!


Linia matczyna OUTLAWA

Peeldijker Liesje 738 - matka Outlawa


Matka buhaja Outlaw - PEELDIJKER LIESJE 738 ma obecnie prawie 10 lat i znajduje się w piątej laktacji. Jej wydajność mleczna jest imponująca, do tej pory  w czasie 2239 dni laktacji wyprodukowała  72 118kg mleka o zawartości tłuszczu 4,76% i białka 3,82%, co w przeliczeniu dało 6190 kg suchej masy w mleku. Liesje 738 posiada również bardzo wysoki Indeks Długowieczności - 107. Linia Liesje to bardzo sprawdzona rodzina krów. Krowy z tej linii są znane  ze swoich wysokich produkcji życiowych i niezwykle wysokiego poziomu suchej masy w mleku! Prababka Outlawa  - Liesje 385 (EX 90) wyprodukowała ponad 10.000kg tłuszczu i białka!

 


CÓRKI OUTLAWA

Córki buhaja Outlaw również charakteryzują się cechami typowymi dla linii Liesje. Są wyważone, o mocnych, dobrze zbudowanych nogach i racicach, cechują się ponadprzeciętną wydajnością mleczną z małą zawartością komórek somatycznych w mleku. Dodatkowo charakteryzują się bardzo wysoką płodnością. Obecnie w produkcji jest ponad 200 córek Outlawa, a ich indeks produkcyjny jest na dużym plusie. Również eksterier jest doskonały, średnia ocena jego córek to 82 punkty!

Grashoek Gredien 96 - córka Outlawa De Kroon De Jong 184 - córka Outlawa

 

Copyright © Kisamen, wszelkie prawa zastrzeżone

web design: www.corsario.pl